ХАРАКТЕРИСТИКИ ТИП РАМИ ЖОРСТКА

Технічні умови  1210-470R 1210-670R 1210-870R 1210-1270R
Робоча ширина (м) 2,8 4,2 5,6 8,4
Кількість рядків 4 6 8 12
Міжрядковий інтервал (см) 70 70 70 70
Агретування навісний навісний навісний навісний
Вага в кг. 2076 2885 3623 5006
Мінімальна робоча глибина (см) 15-30 15-30 15-30 15-30
Потужність трактора (к.с.) від 160 від 240 від 350 від 400

KUHN KRAUSE GLADIATOR 1210 ПРИЧІПНИЙ

                                         ХАРАКТЕРИСТИКИ ТИП РАМИ ЖОРСТКА

  Технічні умови    1210-470R 1210-670R 1210-870R 1210-1270R
Робоча ширина (м) 2,8 4,2 5,6 8,4
Кількість рядків 4 6 8 12
Міжрядковий інтервал (см) 70 70 70 70
Агретування причіпний причіпний причіпний причіпний
Вага в кг. 2076 2885 3623 5006
Мінімальна робоча глибина (см) 15-30 15-30 15-30 15-30
Потужність трактора (к.с.) від 160 від 240 від 350 від 400

KUHN KRAUSE GLADIATOR 1210 РОЗКЛАДНИЙ

                 ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Технічні умови    1210-870F 1210-1270F
Робоча ширина (м) 5,6 8,4
Кількість рядків 8 12
Міжрядковий інтервал (см) 70 70
Агретування розкладний розкладний
Вага в кг. 3623 5006
Мінімальна робоча глибина (см) 15-30 15-30
Потужність трактора (к.с.) від 350 від 400

Цінність ST-PRO™ II

Секції ST-PRO II легко регулюються без інструментів за лічені хвилини, що дозволяє швидко налаштувати їх відповідно до польових умов і забезпечити безперервне чудове формування смуги від поля до поля. Рядкові агрегати KUHN Krause ST-PRO не мають змащувачів, тому не потребують щоденного технічного обслуговування, що дозволяє заощадити час і збільшити продуктивність протягом робочого дня.

Сошник

  • 25-дюймові незалежні сошники забезпечують неперервне розрізання решток

  • Регульований тиск вниз від 460 фунтів до 660 фунтів

  • Регульовані чистики сошника видаляють ґрунт, що налипає на лезо сошника

Плаваючі очисники рядів

  • Плаваючі 16-дюймові зазубрені диски постійно очищують смугу від решток

  • Автоматично копіюють контур поля, що усуває необхідність переналаштування для різних полів

  • Для забезпечення рівномірності обробки решток та потоку можна додавати або вилучати баластні вантажі

Стійки

  • Регулювання заглиблення без ключів

  • Усунення ущільнення кореневої зони

  • Сприяння інфільтрації води, глибокому росту коренів та ранньому розвитку проростків

  • Система розміщення поживних речовин Drop Zone

  • Діапазон глибини стійки від 6″ до 12″ з кроком 1″

Коток неперервної дії і стійка Strik’R®

  • Запатентована технологія котка з ланцюгами для розбивання грудок без руйнування структури ґрунту

  • Коток 18” з 10 окремими секціями ланцюга

  • Ланцюги скидають вологий ґрунт та рослинні рештки, забезпечуючи рівномірність посівного ложа без забивання

  • Нова система кріплення ланцюга збільшує термін зносу ланцюга та прискорює заміну ланцюгів за рахунок зняття на 50% менше болтів.

  • Нова конструкція кінцевої пластини мотовила усуває щілини між виступами, що забезпечує підвищену стійкість до закупорювання.

Точне управління поживними речовинами

Лінійка продуктів Gladiator містить одну з найповніших пропозицій щодо внесення добрив у галузі. Ці системи прості в експлуатації і забезпечують точні варіанти розміщення поживних речовин для виробників, які бажають вносити сухі або рідкі добрива з або без безводного аміаку. Усі моделі тягового типу Gladiator 1210 доступні з 6-тонними або 9-тонними цистернами для сухих добрив.

Причіпний пристрій для аміаку

Моделі Gladiator 1210 доступні з причіпним зчіпним механізмом, який зазвичай використовується для буксирування безводного візка. Усі зчіпки мають висувний язичок, що дозволяє оператору розташувати Gladiator близько до візка, а потім маневрувати начіпним зчіпним механізмом для встановлення з’єднання. Для підняття язика безводного візка також встановлено ремінь і лебідку. На керованих візках Montag також доступні зчіпні пристрої для забезпечення максимальної гнучкості внесення добрив.

Змінні норми та керування секціями

Система з двома цистернами Montag Gen II сумісна з системою GPS змінної швидкості та контролю секції*. Використовуйте свою систему картографування, щоб автоматично змінювати норму внесення добрив під час роботи на полі. Зведіть до мінімуму надмірне застосування та витрати в точкових рядах, розділивши машину на частини та дозволивши GPS автоматично вимикати будь-яку половину машини.

*Для повної функціональності потрібна сумісна система керування.

Система Montag

Системи сухих добрив Montag розроблені таким чином, що добриво для кожного рядка дозується окремо. Тільки таким чином можна забезпечити узгодженість на всій машині. Поряд з рядковим агрегатом використовується випуск повітря для розсіювання повітря та запобігання сильному вдуванню добрив у смугу та відскоку. Дифузія повітря також запобігає утворенню протитиску в шлангах, що може призвести до закупорки та неточної норми внесення. Будь-який Gladiator, який може бути оснащений 9-тонним бункером сухих добрив, може бути оснащений системою Montag Gen II. Два 4,5-тонних резервуара дозволяють оператору змішувати два різних типи добрив разом для розміщення в смузі. Незважаючи на іншу конструкцію в порівнянні з системою з одним баком, дозування все одно відбувається на основі ряду, щоб забезпечити стабільну норму внесення по всій ширині машини. Норми двох добрив контролюються незалежно для повного контролю. Також доступний як керований візок Montag на навісних моделях 1210M.

Монітор блокування добрива

 Забивання шланга для добрив витрачає дорогі поживні речовини і ставить під загрозу ваш урожай. Бездротові монітори блокування сповіщають вас про момент блокування. Дискретний монітор кабіни забезпечує звукову сигналізацію та повідомляє, який ряд заблоковано. Монітор пропонує бездротову технологію для швидкого та легкого встановлення

Транспортна перевага

Перехід з польової експлуатації на транспортний здійснюється швидко та легко. Міцна фіксована рама з панеллю інструментів, що відкидається, забезпечує збалансоване та безпечне транспортування.

ВІДГУКИ ПРО KUHN GLADIATOR

ФГ ГОЛОВЧЕНКО В.В.

Анатолій Головченко

Валентин Головченко
Я займаюсь агровиробництвом з 1996 року, перейшов на нову технологію обробітку ґрунту 2 роки тому: «Працювали за класичною технологією. Але клімат змінюється, опадів стало менше, і ми почали шукати шляхи для збереження вологи: вибирали між no-till і strip-till. Віддали перевагу strip-till, оскільки тут збереження вологи поєднується з класичною технологією обробітку. Через мале зволоження на півдні ми працюємо переважно з ріпаком і соняшником, сіємо також пшеницю горох, ячмінь.
Відмічаю відмінну роботу KUHN Gladiator, яким у господарстві вже обробили близько 3 тис. га за 2 роки. Хоча відразу після покупки агрегату були питання, але сервісна служба компанії «ТОВ УАПК» все оперативно вирішила.
Зменшилися затрати (навантаження на трактори, на важку техніку — менше витрачається пального, резина рідше виходить з ладу), і зберігся той результат, який був по урожайності. Це вже добре. Відійшли агрегати, які були необхідні для класичного обробітку ґрунту. Зараз у нас залишилося для роботи три основні агрегати: сівалка, гладіатор і обприскувач. З роками, якщо ми вносимо локально одну полосу добрива, результат буде рости».

ФГ ОМЕЛЬЯНЕНКО

Сергій Омельяненко

Що до переходу на технологію Strip-till спонукали зміни клімату: «Дана технологія — щось середнє між нульовим і класичним обробітком, що зручно у впровадженні».

Уже цього року в господарстві плануємо після збору жита посіяти озимий ріпак за допомогою технології Strip-till.

Агрегати, які використовую для обробітку, —  KUHN Gladiator, який комплектуються з тракторами John Deere потужністю 320 к.с.
Gladiator працює в господарстві зі швидкістю 11-10 км/год. Полоси нарізали на глибину 20-25 см, на таку ж глибину закладали добрива.
«Оскільки зараз тільки впроваджуємо технологію, про конкретні результати розкажемо після збору врожаю».

ПП КРИСТАЛОН-ПЛЮС

Сергій Костюк
Сергій Костюк

Працюють зі швидкістю  12 км/год з Gladiator. Це техніка, яка ідеально виконує свої функції, працюємо і по перезволоженому ґрунті. —  По обслуговуванню за весь час експлуатації проблем не виникало. Техніка дуже міцна і надійна. Такого агрегату в нас ще не було. Задоволений не лише я результатом його роботи, а й наші механізатори, які з ним безпосередньо працюють.

Раніше для обробітку ґрунту залучалось безліч агрегатів та проводили по декілька операцій на одному полі. Сьогодні ж це розкіш, оскільки ми стикнулись ще з однією проблемою — це дефіцит кадрів.

ФГ ТРОЯНДА

Олександр Гуменюк
Олександр Гуменюк

Технологію strip-till почав вивчати тільки 2 роки тому. Надихнула участь у різних заходах з інноваційних агротехнологічних рішень. «Спочатку цікавився no-till, але для поліських ґрунтів цей метод не дуже підходить. Почав вводити дискування, вирішив спробувати strip-till — залишилось тільки правильно підібрати техніку для обробітку. Передивившись багато різних агрегатів, зупинився на KUHN Gladiator».
KUHN Gladiator здійснив мою мрію. Сьогодні в цього агрегата немає конкурентів

Вже збирався їхати до США, щоб вивчати досвід фермера з Америки щодо роботи з цим агрегатом. І тут випадково у медіа побачив, що подивитись, як працює Gladiator, можна і в Україні від компанії «ТОВ УАПК».

Я поїхав на демо до господарства в Кіровоградській області, побачив агрегат у роботі й сказав, що це те, що потрібно для моїх ґрунтів. Або він, або ніякий. KUHN Gladiator здійснив мою мрію локально вносити добрива на ту глибину, яку мені потрібно. Сьогодні в цього агрегата немає конкурентів.

Зараз постійно експериментую з різними варіаціями, складом добрив та глибиною їх внесення, щоб виробити свою оптимальну технологію. Проекспериментував би на глибину 10 см, але побоявся, бо торік пересихало на глибині не тільки на 10, а й на 20 см. У цьому році вніс на глибину 20 см (азот, фосфор, калій). При кількості тих опадів, які у нас в області пройшли, добрива опустились трохи нижче. Я з одного боку зімітував безводний аміак. Він не промивається, але він вноситься на глибину мінімум 20 см. А сіємо ми на 5 см, не глибше.

Цього року KUHN Gladiator з гарним результатом відпрацював у «Троянді» по кукурудзі.  Його особистий рекорд — 172 ц/га.

Весною у господарстві нарізали смуги поперек схилу. Така технологія, з одного боку, зберігає вологу, не дає збігти опадам, а з іншого — не дає зливі змити насіння. Коли були зливи, у сусідів усе плавало, все змило і довелося пересівати. Вологість ґрунту залежить від гумусу, структури ґрунту — його пропускної спроможності. Щоб почати пропускати вологу, ґрунт має спочатку насититись. Коли випадає 30 мм опадів, то суха полоса висихає і не пускає вологу глибше, а мокра земля відразу пропускає вологу. Завдяки технології strip-till в міжрядді волога не міняється, а в полосі — в залежності від того, як світить сонце. Це і є технології зі збереження та накопичення вологи.

Контакти

Дмитро Сакунов

Керівник відділу збуту

Тел: +38 067 508-92-92
[email protected]

МЕДІАТЕКА