ХАРАКТЕРИСТИКИ ТИП РАМИ ЖОРСТКА

Технічні умови  1210-470R 1210-670R 1210-870R 1210-1270R
Робоча ширина (м) 2,8 4,2 5,6 8,4
Кількість рядків 4 6 8 12
Міжрядковий інтервал (см) 70 70 70 70
Агретування навісний навісний навісний навісний
Вага в кг. 2076 2885 3623 5006
Мінімальна робоча глибина (см) 15-30 15-30 15-30 15-30
Потужність трактора (к.с.) від 160 від 240 від 350 від 400

Цінність ST-PRO™ II

Секції ST-PRO II легко регулюються без інструментів за лічені хвилини, що дозволяє швидко налаштувати їх відповідно до польових умов і забезпечити безперервне чудове формування смуги від поля до поля. Рядкові агрегати KUHN Krause ST-PRO не мають змащувачів, тому не потребують щоденного технічного обслуговування, що дозволяє заощадити час і збільшити продуктивність протягом робочого дня.

Сошник

 • 25-дюймові незалежні сошники забезпечують неперервне розрізання решток

 • Регульований тиск вниз від 460 фунтів до 660 фунтів

 • Регульовані чистики сошника видаляють ґрунт, що налипає на лезо сошника

Плаваючі очисники рядів

 • Плаваючі 16-дюймові зазубрені диски постійно очищують смугу від решток

 • Автоматично копіюють контур поля, що усуває необхідність переналаштування для різних полів

 • Для забезпечення рівномірності обробки решток та потоку можна додавати або вилучати баластні вантажі

Стійки

 • Регулювання заглиблення без ключів

 • Усунення ущільнення кореневої зони

 • Сприяння інфільтрації води, глибокому росту коренів та ранньому розвитку проростків

 • Система розміщення поживних речовин Drop Zone

 • Діапазон глибини стійки від 6″ до 12″ з кроком 1″

Коток неперервної дії і стійка Strik’R®

 • Запатентована технологія котка з ланцюгами для розбивання грудок без руйнування структури ґрунту

 • Коток 18” з 10 окремими секціями ланцюга

 • Ланцюги скидають вологий ґрунт та рослинні рештки, забезпечуючи рівномірність посівного ложа без забивання

 • Нова система кріплення ланцюга збільшує термін зносу ланцюга та прискорює заміну ланцюгів за рахунок зняття на 50% менше болтів.

 • Нова конструкція кінцевої пластини мотовила усуває щілини між виступами, що забезпечує підвищену стійкість до закупорювання.

ВІДГУКИ ПРО KUHN GLADIATOR

ФГ ГОЛОВЧЕНКО В.В.

Анатолій Головченко

Валентин Головченко
Я займаюсь агровиробництвом з 1996 року, перейшов на нову технологію обробітку ґрунту 2 роки тому: «Працювали за класичною технологією. Але клімат змінюється, опадів стало менше, і ми почали шукати шляхи для збереження вологи: вибирали між no-till і strip-till. Віддали перевагу strip-till, оскільки тут збереження вологи поєднується з класичною технологією обробітку. Через мале зволоження на півдні ми працюємо переважно з ріпаком і соняшником, сіємо також пшеницю горох, ячмінь.
Відмічаю відмінну роботу KUHN Gladiator, яким у господарстві вже обробили близько 3 тис. га за 2 роки. Хоча відразу після покупки агрегату були питання, але сервісна служба компанії «ТОВ УАПК» все оперативно вирішила.
Зменшилися затрати (навантаження на трактори, на важку техніку — менше витрачається пального, резина рідше виходить з ладу), і зберігся той результат, який був по урожайності. Це вже добре. Відійшли агрегати, які були необхідні для класичного обробітку ґрунту. Зараз у нас залишилося для роботи три основні агрегати: сівалка, гладіатор і обприскувач. З роками, якщо ми вносимо локально одну полосу добрива, результат буде рости».

ФГ ОМЕЛЬЯНЕНКО

Сергій Омельяненко

Що до переходу на технологію Strip-till спонукали зміни клімату: «Дана технологія — щось середнє між нульовим і класичним обробітком, що зручно у впровадженні».

Уже цього року в господарстві плануємо після збору жита посіяти озимий ріпак за допомогою технології Strip-till.

Агрегати, які використовую для обробітку, —  KUHN Gladiator, який комплектуються з тракторами John Deere потужністю 320 к.с.
Gladiator працює в господарстві зі швидкістю 11-10 км/год. Полоси нарізали на глибину 20-25 см, на таку ж глибину закладали добрива.
«Оскільки зараз тільки впроваджуємо технологію, про конкретні результати розкажемо після збору врожаю».

ПП КРИСТАЛОН-ПЛЮС

Сергій Костюк
Сергій Костюк

Працюють зі швидкістю  12 км/год з Gladiator. Це техніка, яка ідеально виконує свої функції, працюємо і по перезволоженому ґрунті. —  По обслуговуванню за весь час експлуатації проблем не виникало. Техніка дуже міцна і надійна. Такого агрегату в нас ще не було. Задоволений не лише я результатом його роботи, а й наші механізатори, які з ним безпосередньо працюють.

Раніше для обробітку ґрунту залучалось безліч агрегатів та проводили по декілька операцій на одному полі. Сьогодні ж це розкіш, оскільки ми стикнулись ще з однією проблемою — це дефіцит кадрів.

ФГ ТРОЯНДА

Олександр Гуменюк
Олександр Гуменюк

Технологію strip-till почав вивчати тільки 2 роки тому. Надихнула участь у різних заходах з інноваційних агротехнологічних рішень. «Спочатку цікавився no-till, але для поліських ґрунтів цей метод не дуже підходить. Почав вводити дискування, вирішив спробувати strip-till — залишилось тільки правильно підібрати техніку для обробітку. Передивившись багато різних агрегатів, зупинився на KUHN Gladiator».
KUHN Gladiator здійснив мою мрію. Сьогодні в цього агрегата немає конкурентів

Вже збирався їхати до США, щоб вивчати досвід фермера з Америки щодо роботи з цим агрегатом. І тут випадково у медіа побачив, що подивитись, як працює Gladiator, можна і в Україні від компанії «ТОВ УАПК».

Я поїхав на демо до господарства в Кіровоградській області, побачив агрегат у роботі й сказав, що це те, що потрібно для моїх ґрунтів. Або він, або ніякий. KUHN Gladiator здійснив мою мрію локально вносити добрива на ту глибину, яку мені потрібно. Сьогодні в цього агрегата немає конкурентів.

Зараз постійно експериментую з різними варіаціями, складом добрив та глибиною їх внесення, щоб виробити свою оптимальну технологію. Проекспериментував би на глибину 10 см, але побоявся, бо торік пересихало на глибині не тільки на 10, а й на 20 см. У цьому році вніс на глибину 20 см (азот, фосфор, калій). При кількості тих опадів, які у нас в області пройшли, добрива опустились трохи нижче. Я з одного боку зімітував безводний аміак. Він не промивається, але він вноситься на глибину мінімум 20 см. А сіємо ми на 5 см, не глибше.

Цього року KUHN Gladiator з гарним результатом відпрацював у «Троянді» по кукурудзі.  Його особистий рекорд — 172 ц/га.

Весною у господарстві нарізали смуги поперек схилу. Така технологія, з одного боку, зберігає вологу, не дає збігти опадам, а з іншого — не дає зливі змити насіння. Коли були зливи, у сусідів усе плавало, все змило і довелося пересівати. Вологість ґрунту залежить від гумусу, структури ґрунту — його пропускної спроможності. Щоб почати пропускати вологу, ґрунт має спочатку насититись. Коли випадає 30 мм опадів, то суха полоса висихає і не пускає вологу глибше, а мокра земля відразу пропускає вологу. Завдяки технології strip-till в міжрядді волога не міняється, а в полосі — в залежності від того, як світить сонце. Це і є технології зі збереження та накопичення вологи.

Контакти

Дмитро Сакунов

Керівник відділу збуту

Тел: +38 067 508-92-92
[email protected]

МЕДІАТЕКА

Меню