KUHN-KRAUSE ДИСКОВА БОРОНА 8220

Для первинного обробітоку ґрунту або фінішного обробку посівного ложа.

Багатоцільові тандемні борони KUHN Krause Class II 8220 забезпечують універсальну роботу в різноманітних ґрунтових та пожнивних умовах. Важчі основні та допоміжні компоненти рами в поєднанні з поліпшеною конструкцією зварних швів підвищують міцність та надійність. Нові пружинні регульовані шкребкові вузли забезпечують агресивне та ефективне очищення в різних польових умовах.

Завдяки різноманітним дисковим лезам Residue Razor™ та діапазону відстаней між дисками аграрії можуть сконфігурувати тандемну дискову борону 8220 відповідно до своїх ґрунтових та пожнивних умов для оптимальної роботи. Обирайте систему вирівнювання 24/7® для надійної остаточної підготовки посівного ложа.

Конструкція батареї
З дисковими лезами Residue Razor™ діаметром 56 або 61 см, товщиною 6мм на відстані 20.3 см.  Дискову борону 8220 можна налаштувати для оптимальної продуктивності в різноманітні типах грунтів. Кут нахилу передньої батареї 20 градусів та задньої 19 градусів забезпечують послідовне різання та перемішування решток. 6-дюймові втулки з надміцного чавуну, дугові кронштейни Rock-Flex та посилені підшипники PEER® TILLXTREME™, що не потребують технічного обслуговування, забезпечують міцність і витривалість, які підносять 8220 над конкурентами.

Пружинні регулювальні скребки
13 см скребок легко регулюється, просто послабивши один болт, регулюючи зазор скребка, якщо необхідно, і зафіксувавши на місці, затягнувши болт. Пружина скребка забезпечує натяг для переміщення скребка у вказане місце проти торцевої поверхні дискового леза.

Втулки
Посилені литі втулки KUHN Krause підвищують міцність дискових батарей. Втулки мають прецизійні отвори для точного прилягання до з’єднувальної тяги та встановлюються з особливою точністю для ідеальної відповідності розташуванню поверхні лез. Асиметрична конструкція кінців втулок забезпечує перекриття лез та їх краще тримання без створення лінії напруги.

 

Дугові кронштейни Rock-Flex
Кронштейни Rock-flex забезпечують захист на кам’янистих і твердих ґрунтах. Кронштейни Rock-flex оснащуються підшипниками PEER® TILLXTREME™, що не потребують технічного обслуговування. Шкребок має пристосування для очищення увігнутого боку кожного дискового леза, розташованого на кронштейні Rock-Flex, що обмежує накопичення рослинних решток і ґрунту в зоні підшипників.

 

ОБЛАДНАННЯ

ЗМІ

Меню