KUHN ESPRO 6000

ПРИЧІПНИЙ ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС

Шукаєте сівалку, що потребує невеликого тягового зусилля для заощадження пального? Низькі потреби щодо потужності сівалки ESPRO зумовлені особливою конструкцією прикочувальних коліс, розташованих перед сошниковим брусом. ESPRO забезпечує точність на високій швидкості завдяки сошниковому брусу CROSSFLEX, який точно розміщує кожну насінину на швидкості до 17 км/год. Також він вирізняється спрощеною будовою, сумісністю з рішеннями ISOBUS та простими й інтуїтивно зрозумілими налаштуваннями.

Наші переваги

Прикочувальні колеса: унікальна конструкція

Вузькі прикочувальні колеса сівалки ESPRO – це запорука підвищення прибутковості вашого бізнесу. Завдяки своїй особливій конструкції вона зводить до мінімуму накопичення ґрунту перед прикочувальними колесами. Внаслідок цього вимоги щодо потужності та витрати пального при роботі з сівалками ESPRO є надзвичайно низькими, а продуктивність водночас підвищується. Діаметр прикочувального колеса 900 мм зменшує опір кочення і, отже, необхідне тягове зусилля трактора порівняно з меншими колесами. Водночас колеса є досить вузькими (210 мм), що забезпечує відстань між ними 85 мм для гарантування ідеального потоку ґрунту та рослинних решток. Невелика ширина дає ще один важливий результат: Завдяки більшій зоні інфільтрації між колесами забезпечується ефективне запобігання ерозії. Прикочувальні колеса мають зміщення 200 мм спереду назад, що усуває ефект бульдозера, зменшуючи таким чином потребу щодо потужності та тягового зусилля. Менше накопичення ґрунту перед колесами також запобігає відскокам сівалки, забезпечуючи рівномірну подачу та розміщення насіння.

Вирівнювання, адаптоване до будь-яких умов

Ряд передніх прикочувальних коліс, загортачі слідів або вирівнювальна планка – ці опції можуть стати вам у великій пригоді. Вони вирівняють ґрунт до того, як два ряди робочих дисків виконають свою роботу. Вони також сприяють заощадженню пального та запобігають зануренню сівалки в легкий ґрунт. Тиск прикочувальних коліс регулюється з кабіни за допомогою гідравліки для забезпечення оптимальної продуктивності на будь-яких ґрунтах.

Величезний спектр можливостей з моделями RC

Бункер моделей ESPRO RC розділений на дві частини, з двома системами дозування та розподілу. Ви можете вносити добрива або висівати другу основну культуру чи сорт насіння перед рядом прикочувальних коліс. Це відкриває для вас набагато більше можливостей!
Для висіву однієї основної культури увесь бункер заповнюється насінням одного сорту. Насіння проходить через обидва дозувальні пристрої, проте воно збирається на основній розподільній головці та надходить тільки на сошниковий брус CROSSFLEX.
Також ви можете висівати основну культуру, одночасно вносячи добриво – за один прохід. Добриво вноситься під корені між двома висівними рядами. Регульована глибина внесення добрива запобігає опікам насіння.
Ви також можете висівати дві різні культури у різні ряди на різні глибини. Така конфігурація зручна для висіву покривних культур та сумішей.
Бункер повністю використовується для двох сортів насіння однієї культури (наприклад, звичайного та гібридного). Це уможливлює окреме дозування при спільному висіванні для забезпечення точного висіву основної культури.
Одна частина бункера вміщує основну

Обладнання

Технічні характеристики

Робоча ширина (м)
6
Транспортна ширина (м)
3
кількість рядків
40 (насіння). 20 (добриво)
Відстань між рядками (см)
15
Ємність бункера (л)
5500 (2200 semence / 3300 engrais)
Вага, кг)
9200
Потужність трактора (к.с.)
від 270 до 350
Швидкість руху (км / год)
від 7 до 17
Блок електронного управління
ISOBUS: CCI 1200 – CCI 50
Діаметр підготовчого диска (мм)
діаметр: 460 – товщина: 5
Кількість дисків
48
Кількість транспортних і притискних коліс
20
Розмір транспортних і накочують коліс (мм)
900 x 210
Зсув транспортних і накочують коліс (мм)
200

ЗМІ

Меню