Для того, щоб бути першим у веденні сільського господарства, потрібно застосовувати ефективні, а головне ресурсоощадні рішення. Smart-технології сьогодні використовуються і в виробництві техніки. Приміром, компанія KUHN нещодавно продемонструвала українському ринку пневматичну сівалку з електроприводом KUHN MAXIMA 3 TRM-е.

MAXIMA 3 TRM-е – це 8 – рядна високоточна причіпна сівалка, розрахована для тракторів із середньою потужністю близько 100 к. с., призначена для висіву культур з міжряддями 70 см. та одночасним внесенням мінеральних добрив – 1350 л з однієї заправки бункера.

Розуміє важливість застосування розумних технологій і голова ФГ «Білосніжка» (Дніпропетровська область) Юрій Мірошниченко, який придбав пневматичну сівалку більше року тому. Вперше фермер побачив агрегат на виставці в Ганновері (Німеччина), куди їздить для того, щоб бути в курсі всіх технологічних новинок.

«У сівалках із механічним приводом висівного апарата потрібно встановлювати задану норму, а потім ще й розкопувати рядки й перевіряти як насіння висіялося, – розповідає Мірошниченко. – MAXIMA 3 TRM-е має ж електричний привід, тобто ми самі встановлюємо норму висіву на комп’ютері, і якщо під час роботи потрібно змінити цю норму, робимо це в один клік».

KUHN MAXIMA 3 TRM-е image

Перевага 1. Електричний привід забезпечує ідеальне розміщення насіння при швидкостях, недосяжних для механічних.

Мірошниченко додає, що до переваг сівалки MAXIMA 3 TRM-е можна додати відключення рядка за допомогою GPS або вручну. Воно здійснюється шляхом відключення мотора на кожному рядку. Це забезпечує для фермера значну економію насіння. Загалом заощадження насіння становить від 2 до 4%.

ФГ «Білосніжка» працює на 1500 га і займається вирощуванням соняшнику, кукурудзи, ріпаку, пшениці та ячменю. До покупки Maxima 3 TMR-е, в господарстві мали вже сівалку ESPRO від KUHN. Тому про якість техніки цієї компанії знають із власного досвіду.

«У сівалці Maxima 3 TMR-е хотілося б виокремити якість посіву, а саме розкладання зерна. Так як це нова для українського ринку сівалка, то тут хороша електроніка та навігація», – додає голова ФГ «Білосніжка».

KUHN MAXIMA 3 TRM-е photo

Перевага 2. Завдяки електричному приводу висівних модулів сівалка забезпечує точність розкладки насіння при швидкості 10 км/год.

Maxima 3 TMR-е адаптована до різних технологій рослинництва, нею легко керувати завдяки системі ISOBUS, яка забезпечує вищу продуктивність та більшу універсальність. А ISOBUS-дисплей CCI1200, яким може бути укомплектована сівалка, дає можливість користуватись двома робочими столами на екрані одночасно.

У сівалці MAXIMA 3 TMR-е встановлено власний електрогенератор змінного струму, який приводить в дію 10 силових електроприводів: 8 висівних апаратів і 2 дозатори міндобрив. Патент KUHN, система 48 В, здатна забезпечити стабільну роботу до 36 силових електроприводів, миттєво реагуючи на електронні команди бортового комп’ютера сівалки.

Перевага 3. Сівалка має оптимізовані та повторювані налаштування.

KUHN MAXIMA 3 TRM-е img

Перевага 4. Зменшення потреби в сервісному обслуговуванні завдяки меншій кількості рухомих частин, що потребують змащення.

Дводискові сошники висівних модулів сівалки Maxima 3 TMR-е укомплектовані лемішами із бічними пластинами, які покращує якість висіву в дуже легкому чи піщаному ґрунтах. Система закривання борозни «KUHN V-MAX», зі спрощеним налаштуванням кута атаки притискних роликів, регулює зусилля прикочування, гарантуючи досягнення ідеального контакту між насінням і ґрунтом.

Сьогодні до дніпропетровського фермера постійно їздять колеги на огляди Maxima 3 TMR-е. «Всім рекомендую купувати саме цю сівалку, адже її переваги очевидні, а результат роботи можна наочно відразу оцінити на моїх полях», – говорить Юрій Мірошниченко.

Придбати новинку KUHN MAXIMA 3 TRM-е можна в мережі ТОВ “УАПК”.
Звертайтесь за телефоном: +38 067 508 92 92 Дмитро.

«Кредобанк» пропонує вигідні умови кредитування на придбання техніки KUHN від 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.