KOSMA ідеально підходить для клієнтів, яким потрібно виконувати висів зі швидкістю від 4 до 8 км/год. на обробленому ґрунті.
KOSMA – це нове поповнення лінійки сівалок точного висіву KUHN. Це саме те знаряддя, яке потрібно для роботи з легким трактором; KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год.
Ця нова сівалка посідає проміжне місце між PLANTER 3 та MAXIMA 3.
KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального. Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння.
KUHN адаптується до ваших вимог щодо кількості машин та дорожніх вимог, пропонуючи широкий асортимент шасі для господарств, які вирощують багато культур, підрядників, кооперативів, зернових та буряківничих господарств.
Ви також можете уповні використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність.