KUHN VB 3160

Прес-підбирач KUHN – ефективна техніка для вашого господарства!
Рентабельність сільськогосподарського підприємства з кожним роком все більше залежить від механізації всіх сфер діяльності та універсальності обладнання. Саме тому компанія Кун створила рулонний прес-підбирач, наділений високою продуктивністю, простий в обслуговуванні та здатний працювати в господарствах різних типів.
Рулонний прес-підбирач від компанії КУН
Прес-підбирач призначений для збирання та пресування в рулони сіна, підв’ялених трав, соломи, може працювати на природних сіножатях, сіяних луках. Деякі моделі придатні для заготівлі сіна з високою вологістю, кормів для щоденної годівлі тварин.
Переваги прес-підбирача для сіна виробництва компанії KUHN:
  • Інтегрований ротор. Ексклюзивна розробка, що являє собою поєднання гвинтових шнеків по боках і ротору в центрі, призначена для кращого підбирання та втягування рослинної маси. В моделях з функцією подрібнення ротор має спеціальні ножі. Забезпечує рівномірну щільність пресування та довготривале зберігання грубих кормів.
  • Спрощене управління. Завдяки пульту управління механізатор може з кабіни трактора включати та виключати пресувальну камеру, наглядати за процесом утворення рулонів та їх обмоткою.
  • Швидкий механізм обмотування. Підбирач сіна комплектується вузлов’язами, за допомогою яких сформовані рулони можуть бути обв’язані сіткою чи шнуром.
Кількість зупинок та час простою техніки зводиться до мінімуму, що сприяє підвищенню продуктивності. Пресс для сіна здатен працювати в різних робочих умовах і при цьому показувати гарні результати. Використовуючи прості й, водночас, ефективні технології, компанія Кун створює оптимальні умови праці та піклується про успіх вашого сільського господарства, ферми.
Технічні характеристики
VB OPTICUT 3160
Діаметр тюка,см
80-160
Ширина тюка,см
120
Камера пресування
1 стартовий валець, 2 вальці камери пресування, 5 ремнів
Система подачі маси
інтегральний ротор з 14 ножами
Система обв’язки
шпагат або сітка
Швидкість ВВП, об/хв 540
Вага,кг
3240
Необхідна потужність, к.с.
80