KUHN KOSMA

ПРОСАПНА СІВАЛКА ТОЧНОГО ВИСІВУ

KOSMA – це нове поповнення лінійки сівалок точного висіву KUHN. Це саме те знаряддя, яке потрібно для роботи з легким трактором; KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год.
Ця нова сівалка посідає проміжне місце між PLANTER 3 та MAXIMA 3.
KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального. Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння.
KUHN адаптується до ваших вимог щодо кількості машин та дорожніх вимог, пропонуючи широкий асортимент шасі для господарств, які вирощують багато культур, підрядників, кооперативів, зернових та буряківничих господарств.
Ви також можете уповні використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність.

Наші переваги

Менші потреби щодо потужності

Менша потреба щодо потужності – легша машина (95 кг). Це на 25 кг легше, ніж її старша сестра MAXIMA 3.
Шасі KOSMA було спеціально розроблено, щоб забезпечити вам на 20–30 % більшу підіймальну здатність (проти MAXIMA 3 з таким самим обладнанням); центр ваги знаходиться ближче до трактора.
Використовуючи менші 4-циліндрові трактори з невеликим баластуванням, ви отримуєте вигоду від меншого ущільнення ґрунту при сівбі, заощадження пального та дружності сходів.

Легка, але міцна

 

Якість техніки є пріоритетом для KUHN, і сівалка KOSMA являє собою високоякісне знаряддя. Вона легша, але водночас надзвичайно надійна, тому ви можете виконувати висів спокійно. Сівалки точного висіву KOSMA виготовляються з високоякісних матеріалів та мають оптимізовану конструкцію, що зумовлює їх надзвичайну міцність. Ці сівалки повільно спрацьовуються, а технічне обслуговування зводиться до мінімуму – тому рентабельність ваших інвестицій гарантовано.

Надзвичайно стійка

Для високоточного висіву сівалка має бути надзвичайно стійкою. KOSMA обладнано ефективною системою тиску сошників, до якої можна додати ще 12,5 або 25 кг, щоб забезпечити ще вищий рівень стійкості на ґрунті. Сівалки точного висіву KOSMA легко адаптуються до робочих умов при максимальному тиску на ґрунт 120 кг.
Як і MAXIMA 3, система тиску на сошнику від KOSMA відзначається простотою та не потребує застосування інструментів. Сівалка KOSMA не має зношуваних деталей, а тому технічне обслуговування зведено до мінімуму.

Найвища точність

KUHN пропонує вам найточніше рішення для сівби у своїй категорії за допомогою системи розподілу MAXIMA 3, що здобула високу оцінку численних користувачів, підтверджену результатами випробувань TOP AGRAR 2017. Ця високоефективна система стала можливою завдяки диску для відбору насіння дуже великого діаметра 262 мм, здатного чудово впоратися зі своїм завданням. Так само, як MAXIMA 3, сівалка KOSMA здатна виконувати висів насіння будь-якого типу – просто змінюється диск. Пристрій відбору насіння ще більше підвищує точність висіву.
KUHN пропонує вибір механічного або електричного привода системи розподілу.
Проста і надійна, механічна приводна система унікальна завдяки своїй трансмісії, ідеально пристосованій до міжрядь 45–50 см при висіві буряку. Електрична приводна система 48 В гарантує плавне та безперервне обертання для забезпечення високої точності висіву. Нова сівалка KOSMA з електроприводом має численні переваги:

  • Регулювання густоти висіву з кабіни трактора
  • Коригування норми внесення
  • Відімкнення рядів за GPS або вручну

Точність висіву вимагає точних і простих налаштувань кожного пристрою вашої

 

 

Обладнання, адаптоване до будь-яких вимог

Якщо ви прагнете отримання швидких та дружніх сходів, сівалки точного висіву KOSMA можуть оснащуватися трьома типами обладнання, щоб забезпечити найвищу якість висіву на ваших полях:

  • Очищення лінії висіву за допомогою фронтального обладнання: грудковідводи та пристрої видалення сміття
  • Покращення контакту ґрунт/насіння завдяки проміжному прикочувальному колесу
  • Закривання борозни та поліпшення ущільнення ґрунту навколо насіння за допомогою коліс V-подібного профілю/li>

Особливості кожного типу обладнання висвітлено в розділі «Обладнання та опції».

Обладнання

Технічні характеристики

Модель KOSMA M 500 MAIS 8RG 2X260
Кількість рядків 8
Міжряддя, см 70
Бункер для добрив, л 2 х 260
Бачок для насіння, л 50
Профіль балки рами Н – подібний
Агрегатування (категорія навіснки) Навісна (CAT 2)
Приводні колеса 2 шт. 6,5 х 15
Опорні колеса секції 115 х 400
Коробка передач 1 шт
Привід турбіни ВОМ 540 об/хв, 8 шліців
Ком’ютер KSM30
Вага 1950 кг

ЗМІ