KUHN KOSMA

ПРОСАПНА СІВАЛКА ТОЧНОГО ВИСІВУ

KOSMA – це нове поповнення лінійки сівалок точного висіву KUHN. Це саме те знаряддя, яке потрібно для роботи з легким трактором; KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год.
Ця нова сівалка посідає проміжне місце між PLANTER 3 та MAXIMA 3.
KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального. Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння.
KUHN адаптується до ваших вимог щодо кількості машин та дорожніх вимог, пропонуючи широкий асортимент шасі для господарств, які вирощують багато культур, підрядників, кооперативів, зернових та буряківничих господарств.
Ви також можете уповні використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність.

Наші переваги

Менші потреби щодо потужності

Менша потреба щодо потужності – легша машина (95 кг). Це на 25 кг легше, ніж її старша сестра MAXIMA 3.
Шасі KOSMA було спеціально розроблено, щоб забезпечити вам на 20–30 % більшу підіймальну здатність (проти MAXIMA 3 з таким самим обладнанням); центр ваги знаходиться ближче до трактора.
Використовуючи менші 4-циліндрові трактори з невеликим баластуванням, ви отримуєте вигоду від меншого ущільнення ґрунту при сівбі, заощадження пального та дружності сходів.

Легка, але міцна

 

Якість техніки є пріоритетом для KUHN, і сівалка KOSMA являє собою високоякісне знаряддя. Вона легша, але водночас надзвичайно надійна, тому ви можете виконувати висів спокійно. Сівалки точного висіву KOSMA виготовляються з високоякісних матеріалів та мають оптимізовану конструкцію, що зумовлює їх надзвичайну міцність. Ці сівалки повільно спрацьовуються, а технічне обслуговування зводиться до мінімуму – тому рентабельність ваших інвестицій гарантовано.

Надзвичайно стійка

Для високоточного висіву сівалка має бути надзвичайно стійкою. KOSMA обладнано ефективною системою тиску сошників, до якої можна додати ще 12,5 або 25 кг, щоб забезпечити ще вищий рівень стійкості на ґрунті. Сівалки точного висіву KOSMA легко адаптуються до робочих умов при максимальному тиску на ґрунт 120 кг.
Як і MAXIMA 3, система тиску на сошнику від KOSMA відзначається простотою та не потребує застосування інструментів. Сівалка KOSMA не має зношуваних деталей, а тому технічне обслуговування зведено до мінімуму.

Обладнання

Технічні характеристики

Модель KOSMA M 500 MAIS 8RG 2X260
Кількість рядків 8
Міжряддя, см 70
Бункер для добрив, л 2 х 260
Бачок для насіння, л 50
Профіль балки рами Н – подібний
Агрегатування (категорія навіснки) Навісна (CAT 2)
Приводні колеса 2 шт. 6,5 х 15
Опорні колеса секції 115 х 400
Коробка передач 1 шт
Привід турбіни ВОМ 540 об/хв, 8 шліців
Ком’ютер KSM30
Вага 1950 кг

ЗМІ

Меню