KUHN ESPRO 6000

ПРИЧІПНИЙ ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС

Шукаєте сівалку, що потребує невеликого тягового зусилля для заощадження пального? Низькі потреби щодо потужності сівалки ESPRO зумовлені особливою конструкцією прикочувальних коліс, розташованих перед сошниковим брусом. ESPRO забезпечує точність на високій швидкості завдяки сошниковому брусу CROSSFLEX, який точно розміщує кожну насінину на швидкості до 17 км/год. Також він вирізняється спрощеною будовою, сумісністю з рішеннями ISOBUS та простими й інтуїтивно зрозумілими налаштуваннями.

Наші переваги

Прикочувальні колеса: унікальна конструкція

Вузькі прикочувальні колеса сівалки ESPRO – це запорука підвищення прибутковості вашого бізнесу. Завдяки своїй особливій конструкції вона зводить до мінімуму накопичення ґрунту перед прикочувальними колесами. Внаслідок цього вимоги щодо потужності та витрати пального при роботі з сівалками ESPRO є надзвичайно низькими, а продуктивність водночас підвищується. Діаметр прикочувального колеса 900 мм зменшує опір кочення і, отже, необхідне тягове зусилля трактора порівняно з меншими колесами. Водночас колеса є досить вузькими (210 мм), що забезпечує відстань між ними 85 мм для гарантування ідеального потоку ґрунту та рослинних решток. Невелика ширина дає ще один важливий результат: Завдяки більшій зоні інфільтрації між колесами забезпечується ефективне запобігання ерозії. Прикочувальні колеса мають зміщення 200 мм спереду назад, що усуває ефект бульдозера, зменшуючи таким чином потребу щодо потужності та тягового зусилля. Менше накопичення ґрунту перед колесами також запобігає відскокам сівалки, забезпечуючи рівномірну подачу та розміщення насіння.

Вирівнювання, адаптоване до будь-яких умов

Ряд передніх прикочувальних коліс, загортачі слідів або вирівнювальна планка – ці опції можуть стати вам у великій пригоді. Вони вирівняють ґрунт до того, як два ряди робочих дисків виконають свою роботу. Вони також сприяють заощадженню пального та запобігають зануренню сівалки в легкий ґрунт. Тиск прикочувальних коліс регулюється з кабіни за допомогою гідравліки для забезпечення оптимальної продуктивності на будь-яких ґрунтах.

Величезний спектр можливостей з моделями RC

Бункер моделей ESPRO RC розділений на дві частини, з двома системами дозування та розподілу. Ви можете вносити добрива або висівати другу основну культуру чи сорт насіння перед рядом прикочувальних коліс. Це відкриває для вас набагато більше можливостей!
Для висіву однієї основної культури увесь бункер заповнюється насінням одного сорту. Насіння проходить через обидва дозувальні пристрої, проте воно збирається на основній розподільній головці та надходить тільки на сошниковий брус CROSSFLEX.
Також ви можете висівати основну культуру, одночасно вносячи добриво – за один прохід. Добриво вноситься під корені між двома висівними рядами. Регульована глибина внесення добрива запобігає опікам насіння.
Ви також можете висівати дві різні культури у різні ряди на різні глибини. Така конфігурація зручна для висіву покривних культур та сумішей.
Бункер повністю використовується для двох сортів насіння однієї культури (наприклад, звичайного та гібридного). Це уможливлює окреме дозування при спільному висіванні для забезпечення точного висіву основної культури.
Одна частина бункера вміщує основну

Ідеально підготовлене посівне ложе

Два ряди робочих дисків відкривають і перемішують ґрунт попереду сівалок ESPRO для забезпечення належного перемішування решток з поверхневими шарами ґрунту. Діаметр диска 460 мм сприяє утворенню невеликого нахилу. Увігнута форма дисків забезпечує їх ефективність на важких ґрунтах. Вони встановлені попарно, щоб зменшити вагу та поліпшити потік ґрунту та решток через машину. Маточини дисків змащені на весь термін експлуатації, додаткове змащення не потрібне.
[/vc_row_inner]

Ідеально квадратний

Шини мають ідеально квадратний профіль, який забезпечує рівномірне ущільнення по всій ширині шини, для кожного ряду. Глибокі протектори подрібнюють ґрунт, створюючи дрібнозернистий поверхневий шар.

 

 

Система регулювання відкривного диска – це реальне заощадження часу. Воно просто виконується на зовнішніх циліндрах та легко відтворюється за допомогою кольорових та цифрових покажчиків на прокладках. Контролюйте точність відкривних дисків, і сівалка забезпечить продуктивну реалізацію ваших налаштувань.
Опція: доступне індивідуальне регулювання (від 250 до 300 кг). Завдяки цьому ви отримуєте змогу висівати дві різні культури на дві різні глибини.

Точність сошникового бруса CROSSFLEX

Сошниковий брус CROSSFLEX забезпечує рівномірну глибину висіву фактично за будь-яких умов та робочих швидкостей. Висівні пристрої монтуються на спеціально профільованому брусі на гумових блоках. Така особлива будова забезпечує надзвичайно високу точність глибини висіву за будь-яких умов, включно з великими робочими швидкостями.
Закривна борона ефективно закриває кожне насіння ґрунтом. Це також створює пухкий верхній шар ґрунту для обмеження набрякання, яке може завадити розвитку сходів.

Швидке та легке регулювання за допомогою простих кліпс

Передні робочі диски, глибина висіву та тиск сошника регулюються додаванням кліпс до гідравлічних циліндрів. Така система дає змогу фіксувати налаштування для подальшого використання. На машині можна зберігати додаткові кліпси. Циліндри глибини висіву та тиску сошника розташовані поруч один з одним і є легко доступними без додаткових незручних рухів.

 

 

Обладнання

Технічні характеристики

Робоча ширина (м)
6
Транспортна ширина (м)
3
кількість рядків
40 (насіння). 20 (добриво)
Відстань між рядками (см)
15
Ємність бункера (л)
5500 (2200 semence / 3300 engrais)
Вага, кг)
9200
Потужність трактора (к.с.)
від 270 до 350
Швидкість руху (км / год)
від 7 до 17
Блок електронного управління
ISOBUS: CCI 1200 – CCI 50
Діаметр підготовчого диска (мм)
діаметр: 460 – товщина: 5
Кількість дисків
48
Кількість транспортних і притискних коліс
20
Розмір транспортних і накочують коліс (мм)
900 x 210
Зсув транспортних і накочують коліс (мм)
200

ЗМІ