KUHN AXIS EMC

РОЗКИДАЧ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

Розкидач мінеральних добрив AXIS K, Q, W

Об’єм бункера 1400–3200 л. Робоча ширина 12–36 м

Інноваційний привод для дисків та низько оборотних мішалок не потребує технічного обслуговування протягом тривалого часу експлуатації. Всі вали та кутові редуктори працюють в масляній ванні та захищені міцною рамною конструкцією від пилу добрив, бруду, вологи та механічних пошкоджень.

K — гідравлічне управління заслінками двома циліндрами односторонньої дії.

Q — електронна система дозування добрив в залежності від зміни швидкості. QUANTRON-A.

W — вагова система частотою 100 Hz проводить контроль норми внесення 100 раз в секунду.


Наші переваги

 

CDA: Система, не має аналогів

Дві головні функції роблять систему CDA (коаксіальна регулювання розподілу) унікальною:

1. Зміна точки падіння добрив за рахунок поворотній підстави бункера дозволяє швидко адаптуватися до різних добрив і різної робочої ширині.

2. Спеціальна форма дозуючих заслінок, розташованих поруч з центром диска, дозволяє регулювати подачу добрив на лопатки і, отже, забезпечувати постійний потік добрив і рівномірне розкидання.

Зміна норми внесення не грає ролі

Завдяки системі CDA, діаграми розподілу виходять дуже рівномірними і точними, з широкими зонами перекриття і дуже низьким коефіцієнтом варіації. Зміна норми внесення або швидкості не робить ніякого впливу на розподіл добрива, що видно на діаграмах.

AXIS – єдиний розкидач мінеральних добрив на ринку, в роботі якого не виникає так званий «ефект норми внесення», що означає зміна поперечного розподілу по всій робочій ширині при регулюванні норми внесення. Оператор може вільно змінювати налаштування розкидачу, не турбуючись про рівномірність. Переконайтеся в цьому, провівши практичний тест!

 

KUHN ELECTRONICS

Високо- технологічний розкидач добрив

В електронних рішеннях КУН для розкидачів добрив AXIS, як підтримують, так і не підтримують ISOBUS, використаний широкий спектр можливостей для підвищення точності розкидання і комфорту оператора. Це ваш шанс заглянути в майбутнє сільського господарства

 

Обладнання

Технічні характеристики

Технічні характуристики
Об’єм базовий,л 1440
Ємність (макс.) (л) 3200
Робоча ширина розкидання (м) 24-36
Максимальне навантаження 3200
ВОМ, об/хв 540
Максимальний потік добрив , кг/хв 500
Трактор, к.с. від 150
Система зважування стандартно
Тент бункера опційно

ЗМІ