KUHN AUROCK 6000RC

ПРИЧІПНИЙ ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС NO-TILL

KUHN створив AUROCK 6000 RС шириною 6 м, щоб оптимізувати висів по технологіях min-till або ж no-till, з одночасним внесенням мінеральних добрив або посівом різних культур. За допомогою причіпного висівного комплексу AUROCK для прямого висіву Ви зможете досягти успіху на вирішальному етапі посівної компанії без операції обробітку ґрунту.

Наші переваги

Передній коток

Сівалка AUROCK може оснащуватися переднім котком для вирівнювання рослинного покриву та прискорення розкладання зелених решток або для руйнування великих рослин. Після цього насіння можна без перешкод розподіляти на дно борозни. Навіть тиск котка на ґрунт можна регулювати за допомогою термінала в кабіні. Мульча на поверхні ґрунту затримуватиме вологу в умовах її браку. Азот також повертається у ґрунт, посилюючи біологічну активність. Руйнування рослинного покриву і сівба за один прохід з сівалкою AUROCK

Унікальна машина! Прикочувальні колеса мінімального обробітку

Прикочувальні колеса можна встановити по всій ширині знаряддя, щоб поліпшити баланс ваги для при застосуванні технології мінімального обробітку. При діаметрі 900 мм вимога до тягової потужності гарантовано знижується. «Ефект земляного валу» повністю усувається завдяки зміщенню між колесами 200 мм. Результат: ґрунт рівномірно ущільнюється по всій ширині сівалки AUROCK, а сівалка виконує висів на постійну глибину.

З моделлю RC усе є можливим!

Сівалка AUROCK 6000 RC з робочою шириною 6,00 м оснащена двома системами дозування та розподілу. Бункер, що ділиться на дві частини, робить можливості безмежними. Ви можете висівати основну культуру та вносити добриво в один ряд, основну культуру та добриво через кожен другий ряд, дві культури в один ряд, дві культури в кожен другий ряд (наприклад, змінна культура), одну основну культуру в кожен другий ряд, одну культуру в через ряд (більше місця між рядами) або два сорти одного виду в кожному другому ряду. Змінюйте методи, переосмислюйте сівозміну, – адже відтепер все можливо!

Потрійний диск: розкриття борозни та висів

Насіння розміщується у борозні висівною секцією, що має подвійні диски, встановлені на паралелограмі. Система точна, розміщення насіння у ґрунті оптимальне, а копіювання рельєфу – ідеальне. Тридискова висівна секція складається з відкривного диска та дводискового сошника. За допомогою двох типів відкривних дисків ви можете пристосувати тридискову висівну секцію до своїх потреб. За допомогою цього пристрою ви зможете правильно розпушити ґрунт у кожному ряду, а також відрегулювати ступінь відкривання борозни і тиск сошників на ґрунт. Подвійний диск сошника встановлений на паралелограмі, щоб забезпечити кращий контакт ґрунт/насіння за будь-яких умов.
Якщо вам колись доведеться виконувати технічне обслуговування дисків, завдання це не буде складним. Диск можна зняти, не знімаючи підшипника, а, оскільки ми прагнули забезпечити для вас найвищий ступінь міцності, для захисту підшипник закритий у герметизованій втулці. Прикочувальне колесо має нахил і зміщене відносно центра борозни, утвореної висівною секцією. Ця конструкція забезпечує ідеальне закривання борозни та ущільнення ґрунту.

Регулювання відкривного диска за допомогою прокладок

Система регулювання відкривного диска – це реальне заощадження часу. Воно просто виконується на зовнішніх циліндрах та легко відтворюється за допомогою кольорових та цифрових покажчиків на прокладках. Контролюйте точність відкривних дисків, і сівалка забезпечить продуктивну реалізацію ваших налаштувань.
Опція: доступне індивідуальне регулювання (від 250 до 300 кг). Завдяки цьому ви отримуєте змогу висівати дві різні культури на дві різні глибини.

 

Система регулювання відкривного диска – це реальне заощадження часу. Воно просто виконується на зовнішніх циліндрах та легко відтворюється за допомогою кольорових та цифрових покажчиків на прокладках. Контролюйте точність відкривних дисків, і сівалка забезпечить продуктивну реалізацію ваших налаштувань.
Опція: доступне індивідуальне регулювання (від 250 до 300 кг). Завдяки цьому ви отримуєте змогу висівати дві різні культури на дві різні глибини.

Інтуїтивно зрозумілий моніторинг роботи сівалки

Хоч який термінал керування ви виберете, його інтерфейс розроблено компанією KUHN так, щоб він був простим у користуванні та інтуїтивно зрозумілим. Натискання лише однієї кнопки в кінці поля піднімає фронтальні знаряддя, а після цього – дозувальний(і) пристрій(ої). Тож якість висіву залишається ідеальною до самого краю поля. Це гарантія того, що на поверхні не залишиться насіння, що, як відомо, є проблемою технології нульового обробітку.
[/vc_column_inner][/vc_row_inner]

Регулювання та контроль норми висіву

Сівалка AUROCK оснащена об’ємним, пропорційним і точним дозувальним пристроєм. Це дає можливість висівати дрібне і велике насіння, не знімаючи ролика. Стандартно сівалка також оснащується мішалкою, яку можна відімкнути. Два рухомих датчики вимірюють рівень насіння в бункері, навіть коли він заповнений. Залежно від типу насіння, яке використовується зараз, для датчиків можна вибрати одне з чотирьох положень. Рівень заповнення бункера можна також контролювати з кабіни трактора на екрані встановленого там терміналу, з можливістю надсилання системою попереджень оператору про низький рівень насіння.

 

 

Обладнання

Технічні характеристики

Технічні характуристики
AUROCK 6000RC
Робоча ширина (м) 6
Транспортна ширина (м) 3
Міжряддя (см) 18,75 або 15
Кількість сошників 32 або 40
Норма висіву/внесення(кг/га) Від 1 до 430
Ємність (л) 5000
Вага (кг) 32-х рядний /8700кг,
40-ка рядний / 9300кг
Необхідна потужність (кс) 250

ЗМІ