KUHN AUROCK 6000RC

ПРИЧІПНИЙ ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС NO-TILL

KUHN створив AUROCK 6000 RС шириною 6 м, щоб оптимізувати висів по технологіях min-till або ж no-till, з одночасним внесенням мінеральних добрив або посівом різних культур. За допомогою причіпного висівного комплексу AUROCK для прямого висіву Ви зможете досягти успіху на вирішальному етапі посівної компанії без операції обробітку ґрунту.

Наші переваги

Передній коток

Сівалка AUROCK може оснащуватися переднім котком для вирівнювання рослинного покриву та прискорення розкладання зелених решток або для руйнування великих рослин. Після цього насіння можна без перешкод розподіляти на дно борозни. Навіть тиск котка на ґрунт можна регулювати за допомогою термінала в кабіні. Мульча на поверхні ґрунту затримуватиме вологу в умовах її браку. Азот також повертається у ґрунт, посилюючи біологічну активність. Руйнування рослинного покриву і сівба за один прохід з сівалкою AUROCK

Унікальна машина! Прикочувальні колеса мінімального обробітку

Прикочувальні колеса можна встановити по всій ширині знаряддя, щоб поліпшити баланс ваги для при застосуванні технології мінімального обробітку. При діаметрі 900 мм вимога до тягової потужності гарантовано знижується. «Ефект земляного валу» повністю усувається завдяки зміщенню між колесами 200 мм. Результат: ґрунт рівномірно ущільнюється по всій ширині сівалки AUROCK, а сівалка виконує висів на постійну глибину.

З моделлю RC усе є можливим!

Сівалка AUROCK 6000 RC з робочою шириною 6,00 м оснащена двома системами дозування та розподілу. Бункер, що ділиться на дві частини, робить можливості безмежними. Ви можете висівати основну культуру та вносити добриво в один ряд, основну культуру та добриво через кожен другий ряд, дві культури в один ряд, дві культури в кожен другий ряд (наприклад, змінна культура), одну основну культуру в кожен другий ряд, одну культуру в через ряд (більше місця між рядами) або два сорти одного виду в кожному другому ряду. Змінюйте методи, переосмислюйте сівозміну, – адже відтепер все можливо!

Обладнання

Технічні характеристики

Технічні характуристики
AUROCK 6000RC
Робоча ширина (м) 6
Транспортна ширина (м) 3
Міжряддя (см) 18,75 або 15
Кількість сошників 32 або 40
Норма висіву/внесення(кг/га) Від 1 до 430
Ємність (л) 5000
Вага (кг) 32-х рядний /8700кг,
40-ка рядний / 9300кг
Необхідна потужність (кс) 250

ЗМІ

Меню