Самохідний обприскувач FIGHTER 3000 photoНовий самохідний обприскувач – FIGHTER 3000 з’явився в Україні на початку 2021 року. Але широкому загалу його представили саме зараз – у рамках виставки AGROEXPO-2021 у Кропивницькому.

Чим привабливий KUHN FIGHTER 3000 для аграріїв?

Завдяки компактності конструкції, маневреності і системи MULTISPRAY цей обприскувач задовольнить аграріїв універсальністю розпилення на різних культурах.
FIGHTER 3000 є самохідним обприскувачем з неіржавіючим баком ємністю 3000 літрів, оснащений електродвигуном Cummins потужністю 195 к. с. і «розумною» гідростатичною трансмісією 4×4, що дозволяє долати будь-яку перешкоду.
Крім того, він обладнаний штангами обприскувача довжиною 27, 30 або 32 метра, світодіодними фарами BlueBeam, що гарантують безпеку і зручність експлуатації в нічний час, і багатоступеневим відцентровим насосом для обприскування з 5 роторами, які забезпечують постійний потік під час обприскування.
Нова система швидкої фіксації шланг з неіржавіючої сталі (Easyfit) самохідного обприскувача FIGHTER 3000 дозволяє швидко і без болтів встановлювати штанги, застосовуючи модуляризації на додаток до використання добре зарекомендувала себе система вирівнювання штанг KUHN Equilibra, яка забезпечує рівномірне внесення.

Особливості конструкції

Місткий бак із неіржавіючої сталі на 3000 л забезпечує потреби у дбайливому перемішуванні робочої суміші завдяки чотирьом гідравлічним змішувачам типу VENTURI.
Матеріал баку сприяє довговічному надійному використанню обприскувача, а також легкість в очищуванні баку від хімічних домішок, завдяки баку з водою для промивання на 300 л.
Потужний насос, виготовлений з поліпропілену і розташований спереду, витримує агресивні препарати і наповнює повний бак за 4 хвилини. Його продуктивність складає 700 л/хв.
Трансмісія гідростатична 4×4, з електронним контролем індивідуального зчеплення в кожному колесі, що дозволяє уникнути зносу на дорогах і допомагає в стабілізації машини. Система запобігає випадковому повороту коліс під час руху по нерівній поверхні та посилює зчеплення з ґрунтом. KUHN FIGHTER 3000 здатен витримувати підйоми вгору до 34° і бічний нахил до 30°.
На обприскувачі встановлена нова компактна і проста в обслуговуванні схема розпилення. Вона забезпечує стабільну і надійну роботу обприскування. Лінійний самоочищувальний фільтр відповідає за фільтрацію розчину, прибираючи всі тверді частини з розчину, запобігаючи руйнуванню клапанів і забиванню розпилювачів.
Багатоступінчастий насос продуктивністю 400 л/хв з 5 роторами забезпечує систему необхідним тиском до 8 бар. Датчик тиску визначає коли в системі нема розчину.
Традиційно на обприскувачах KUHN встановлена надійна і перевірена часом підвіска штанги Equilibra з гідроакумуляторами для запобігання бічних коливань крил штанги розмахом 30 м.
Обприскувач FIGHTER 3000 більш універсальний під потреби культури. Оснащений механічним регулюванням ширини колії в діапазоні 2,0 – 3,2 м. Завдяки кліренсу в 1,6 м задовольняє потреби клієнтів на різних етапах розвитку рослин.