Щоб задовольнити максимум потреб, було створено 12 моделей від 6 до 12 рядів для висіву в діапазоні відстаней 37,5–80 см.
Ця нова лінійка має низку важливих переваг: точність, швидкість, надійність, міцність та адаптивність.

MAXIMA 3 TS – це одинарна телескопічна модель, що має зменшену транспортну ширину, здатна працювати в кам’янистих умовах для висіву від 6 до 8 рядів з міжряддями від 55 до 80 см.
Переваги саме цієї сівалки:
✅вища точність висіву: завдяки кращому відбору і вивільненню насіння MAXIMA 3 поліпшує точність висіву на швидкості до 10 км/год.
✅прості налаштування: для полегшення використання налаштування виконуються без інструментів, підвищуючи комфорт та швидкість роботи. Надзвичайно просто налаштовуються, зокрема, регулювання тиску глибини, система очищення від сміття та копіювальне колесо.
✅відкрийте для себе систему e-precision: нова сівалка MAXIMA 3 має опційний електророзподільний привод, що забезпечує численні переваги:
– регулювання густоти насіння з кабіни для прискорення роботи та оптимального комфорту;
– модуляція дозування під час висіву завдяки захисту від проковзування приводних коліс. Це забезпечує ідеальне дотримання норми висіву;
– відімкнення рядів за GPS або ручне. Відімкнення рядів за GPS працює шляхом вимкнення двигуна на кожному ряду без втрат насіння. Це забезпечує значне заощадження насіння;
– скорочення технічного обслуговування машини, менше змащень на сезон та менша кількістю зношуваних деталей.

Ви можете купити сівалки MAXIMA 3 для висіву кукурудзи, соняшнику, буряків, ріпаку, сорго, сої та квасолі. Ці сівалки стануть вашим найкращим союзником в успішній сівбі.

Для детальної інформації щодо консультації та придбання техніки KUHN звертайтеся за телефоном:
+38 067 401 84 65 Андрій.