Модульність плугів MultiLeader

Плуг із 6-корпусного може розширитись до 8-корпусного і навпаки, за рахунок подовжувачів рами, які розміщені в передній частині рами плуга.

Економічно ефективні робочі органи:

 1. Відвали Triplex з 3х шарової сталі – ексклюзивна розробка KUHN – три шари сталі з різними властивостями та спеціальною термообробкою збільшують термін служби полиці на 40% (товщина переднього робочого шару 3,3мм, твердість 900 вікерсів)

2. Долота на вибір:

– Марафон: спеціальний профіль долота забезпечує підвищений захист деталей та зносостійку робочу поверхню для відмінного входження в грунт

– Олімпік: спеціальний профіль долота забезпечує відмінне входження в грунт та максимальний захист лба відвала та польової дошки. Це запатентоване долото надзвичайної якості.

– Супер Марафон: долото виробляється із спеціальної кованої сталі з додаванням твердого сплаву вольфраму (патент KUHN), що надає йому велику зносостійкість та збільшує термін служби у 3 рази. Гостра робоча кромка відмінно врізається в грунт не залишаючи необроблених ділянок.

Болтовий запобіжник на розрив Т

  •  Продуктивність – долото плуга витримує навантаження у 4000кг, що попереджає занадто часті спрацювання системи безпеки
  • Захист конструкції при зустрічі з перешкодою – розрив болта за рахунок тягового зусилля
  • Довгий термін служби – жодного ризику пошкодити корпус плуга
  • Якісна робота надовго – відсутня овалізація посадкового місця болта, що могло б вплинути на робочу глибину
  • Легка та швидка заміна болта після розриву

Відвали на вибір

LPO подовженийVPO полосовиднийNPO звичайний гвинтоподібний

Передплужники на вибір

ZXL звичайнийZRL кукурудзяний