Компанія KUHN – заснована в 1828 році Жозефом Куном, є лідером в області проектування, виробництва і продажу техніки для заготівлі кормів, тваринництва, обробітку ґрунту, техніки для посіву, внесення мінеральних і органічних добрив, комунальної техніки, техніки для захисту рослин.
Корпорація KRAUSE заснована в 1916 році – спеціалізується на розробці і виробництві знарядь для первинної, вторинної, смугової і вертикальної обробітки ґрунту.
В 2013 році увійшла до складу KUHN North America, Inc., і перейменована
в KUHN KRAUSE.

Офіційний сайт: www.kuhn.ua

serwis-kop-logoФірма SERWIS-KOP розпочала свою діяльність у 2007 році на внутрішньому ринку Польщі. В даний час, є провідним імпортером і дистриб’ютором запчастин для будівельної і сільськогосподарської техніки таких марок як JCB, CAT, CASE, VOLVO, а також KOMATSU. У своєму широкому асортименті пропонують оригінальну продукцію, а також її замінники найвищої якості.
Спеціалізується в дистрибуції запчастин для будівельних машин марок JCB i CATERPILLAR, це одночасно є головним і найбільш розвиненим профілем діяльності фірми SERWIS-KOP.
У цій області вони є неперевершеним лідером серед фірм, що діють на польському ринку, а також все більшою мірою на міжнародному.

Офіційний сайт : www.serwis-kop.pl

egritechКомпанія Egritech – український виробник сільськогосподарської техніки, для збору і транспортування врожаю зернових культур.

Спільно з британською інжинірингової компанією Gartech Group, ми розробили краще рішення, для збільшення ефективності логістики зернових культур в Україні. Кожна модель сільськогосподарської техніки Egritech – є унікальним бізнес-рішенням, проводитися по індивідуальним прорахунків і міжнародним стандартам. З огляду на максимальну прохідність, навантаження на техніку, особливість базування об’єктів зберігання зерна та ландшафту поля.
У цій області вони є неперевершеним лідером серед фірм, що діють на польському ринку, а також все більшою мірою на міжнародному.

 

Офіційний сайт : egritech.org

ragt1919 – це рік створення RAGT фермерами департаменту Aveyron у вигляді сільськогосподарського кооперативу. Сьогодні родини-засновники є мажоритарними акціонерами групи RAGT, яка у 1944 році стала акціонерним товариством.
Сьогодні – RAGT працює в двох головних напрямах:
Насіннєвий бізнес, для якого RAGT створює, виробляє і постачає насіння сортів, що охоплюють основні польові та кормові культури світу.
Сільськогосподарське постачання – RAGT Plateau Central.
RAGT Plateau Central постачає сільгоспвиробникам засоби захисту рослин та консультує понад 10 000 фермерів у регіонах утворення RAGT, також пропонує широкій вибір продукції для громадськості через свою мережу з 29 магазинів Jardin & Maison.
Сьогодні понад 1300 співробітників працюють у групі RAGT по всьому світі, більше половини яких працює у Насіннєвому бізнесі у 18 комерційних філіалах.
В Україні компанія представлена з 2009 року і за час свого існування українські сільгоспвиробники належно оцінили високоякісні гібриди кукурудзи, соняшнику, сорго, озимого ріпаку, сорти озимої пшениці та сої.

Офіційний сайт : ragt.fr

Elixir ZorkaElixir Zorka — компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі комплексними мінеральними добривами, що складається з трьох торгових одиниць на рівні Сербії, країн регіону та всього світу – Вітчизняного регіону, Дунайського регіону та глобального регіону. Elixir Zorka також співпрацює з фермерами у сегментах свіжих фруктів, овочів, зернових та олійних культур для внутрішнього ринку та для експорту.

Разом з Еліксиром Зорька та Еліксиром Україна він формує хімічний відділ бізнес-системи Elixir Group. Діяльність Хімічного відділу покладається на вертикально інтегрований ланцюг вартості – від виробничого процесу до розподілу готової продукції, з перспективами подальшого сталого розвитку через диверсифікацію виробничих програм та завоювання світового ринку.

З часу заснування компанії були поставлені високі цілі, які реалізуються при командній роботі працівників, готових відповісти на запити сучасного сільськогосподарського виробництва. Успіх вимірюється задоволеністю користувачів нашої продукції та послуг.

 

Офіційний сайт : www.elixir-ukraine.com