На Миколаївщині за позовом прокуратури у власність держави повернуто 12,8 га сільгоспземель. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, 25 листопада 2019 року рішенням Очаківського міськрайонного суду задоволено позов Миколаївської місцевої прокуратури № 1 про витребування земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 12,8 га в межах території Острівської сільської ради Очаківського району.

«Суд погодився з доводами прокурора та підтвердив факт незаконної приватизації у 2009 році жителем міста Миколаєва зазначеної земельної ділянки, яку він отримав нібито як один із членів фермерського господарства, проте до кола осіб, які можуть бути членами господарства він не відноситься та отримувати безоплатно у приватну власність земельні ділянки, надані у користування фермерському господарству, не мав права», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що весь цей час ділянку підприємливий здавав в оренду одному із сільськогосподарських підприємств району.

Відновлюючи порушений інтерес держави, суд визнав незаконним та скасував розпорядження Очаківської РДА, визнав недійсним свідоцтво на право власності та витребував земельну ділянку у власність держави.