Юрій Давиденко

ФАХІВЕЦЬ

ВАМ ПОТРІБНЕ НАСІННЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ +380(67) 350-91-96  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  1919 – це рік створення RAGT фермерами департаменту Aveyron у вигляді сільськогосподарського кооперативу. Сьогодні родини-засновники є мажоритарними акціонерами групи RAGT, яка у 1944 році стала акціонерним товариством.
  Сьогодні – RAGT працює в двох головних напрямах:
  Насіннєвий бізнес, для якого RAGT створює, виробляє і постачає насіння сортів, що охоплюють основні польові та кормові культури світу.
  Сільськогосподарське постачання – RAGT Plateau Central.
  RAGT Plateau Central постачає сільгоспвиробникам засоби захисту рослин та консультує понад 10 000 фермерів у регіонах утворення RAGT, також пропонує широкій вибір продукції для громадськості через свою мережу з 29 магазинів Jardin & Maison.
  Сьогодні понад 1300 співробітників працюють у групі RAGT по всьому світі, більше половини яких працює у Насіннєвому бізнесі у 18 комерційних філіалах.
  В Україні компанія представлена з 2009 року і за час свого існування українські сільгоспвиробники належно оцінили високоякісні гібриди кукурудзи, соняшнику, сорго, озимого ріпаку, сорти озимої пшениці та сої.

  Пшениця – це головна зернова культура в сільському господарстві. Саме з неї отримують борошно для випічки хліба, виробництва макаронів і приготування кондитерських виробів. Завдяки пшениці готують пиво та горілку. Без неї просто неможливо уявити сучасний світ, насіння пшениці супроводжували людську цивілізацію на протязі всієї історії, вони годували і рятували від голоду. А сьогодні компанія «ТОВ УАПК пропонує купити насіння пшениці різних сортів, досить просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті. Тільки кращі сорти з гарантією високої врожайності.

  Класифікація насіння пшениці

  Сорт

  • Твердий сорт. Зерна включають в себе велику кількість білка і мало крохмальних зерен, які не кришаться під час перемелювання. Мають високу клейковину, насіння склоподібні, а мука твердого сорту вбирає багато води. Є тверді озимі та ярі сорти. Застосовуються для виготовлення крупи, борошна та макаронів.
  • М’який сорт. Це найпоширеніший тип, який включає в себе менше білка та глютену. Борошно з м’якого сорту розсипчасте і має менший вміст клейковини. Під час перемелювання крохмальні зерна більш крихкі. З м’якого сорту роблять борошно, здобу та хліб.
  • Дурум. Це окремий клас, який відноситься до твердої пшениці, який включає високий рівень клейковини. Насіння має темний колір. З них роблять кондитерські вироби, борошно, хліб і використовуються під час виробництва макаронів елітного класу.

  Період посіву

  • Весняний. Таке насіння пшениці сіється навесні і відрізняється морозостійкістю – воно прекрасно проростає навіть при температурі +1оС. Висадку проводять досить рано – на перших днях польових робот, тому що рослини без проблем можуть переносити невеликі морози, а для дозрівання досить температури в +12 градусів. Вони не потребують багато тепла, а високий урожай можна буде отримати виключно на удобреному полі, очищеному від різних бур’янів. Коренева система не сильно розвинена, тому сходить нерівномірно. Залежно від сорту, насіння пшениці ярої сходить на протязі 90-110 днів.
  • Осінній. Сіється восени – така пшениця є найпопулярнішою. Насіння пшениці озимої бувають різних сортів з різним періодом дозрівання. Подібні насіння люблять багатий ґрунт, якій зможе гарантувати високий урожай. Вегетаційний період досить тривалий, тому що посів проводиться восени, а збирається урожай в кінці літа на наступний рік. Насіння пшениці озимої переносять згубні фактори простіше, а також є більш стійкими до бур’янів і шкідників, ніж весняна пшениця. Гарантують більший рівень врожаю.

  Клас пшениці

  Озима та яра пшениця поділяється на 5 класів:

  • 1 і 2 клас – сильна пшениця, яка може використовуватися не тільки при випічці хліба, а й для поліпшення низького класу;
  • 3 клас – хороша пшениця, яка використовується без поліпшення;
  • 4 клас – слабка пшениця, яка потребує поліпшення сильною;
  • 5 клас – низька якість, яке використовується для корму тварин.

  Критерії вибору посівної пшениці

  Перш ніж купити посівну пшеницю озиму і яру, потрібно правильно підібрати сорт і враховувати наступні фактори:

  • рівень якості насіння;
  • стійкість насіння до вилягання, підвищеної вологості та посухи;
  • стійкість до проростання в колосі та осипання;
  • остистого колоса;
  • ідеальні терміни для посіву;
  • вимоги до ґрунту та обробки;
  • рекомендована густота стояння;
  • стійкість до різних захворювань.

  Таким чином, потрібно купити насіння ярої пшениці або озимої, яке буде відповідати умовам і технологіям вирощування.

  Де купити насіння пшениці в Україні?

  ТОВ УАПК пропонує кожному клієнту купити насіння пшениці від всесвітньо відомих брендів на вигідних умовах, достатньо подзвонити чи заповнити форму на сайті. Ми являємось офіційним дистриб’ютором відомих брендів, тому ви зможете купити всю продукцію за цінами нижче, ніж в інших компаніях. Весь товар має міжнародні сертифікати якості.

  Кукурудза – одна з найпоширеніших сільськогосподарських культур. Це корисний і смачний продукт, який представлений безліччю різних сортів. Все насіння кукурудзи відрізняється своїм призначенням, терміном вегетації, смаковими якостями і зовнішнім виглядом. Перш ніж вибрати відповідний сорт, необхідно визначитися з метою вирощування зернової культури і ознайомитися з характеристиками різних її видів. Ми подбали про те, щоб ви змогли купити насіння кукурудзи необхідного сорту недорого, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

  Сорти насіння кукурудзи

  На вітчизняних полях кукурудза представлена сортами різного типу. Наприклад, на полях аграрії займаються вирощуванням видів, з яких пізніше роблять борошно і крупу. Деякі вирощують зернові і зелені корми. А в аматорському вирощуванні зазвичай використовуються такі види, як:

  • Цукрова кукурудза. Зазвичай так її називають вітчизняні городники. Особливість такого сорту полягає в тому, що в ній накопичується більше цукру, ніж крохмалю, тому смак зерна ніжний, солодкий і соковитий. Готується просто і навіть після заморозки не втрачає свої смакові якості. Консервується, щоб використовуватися в супах, салатах, гарнірах. При правильному догляді, формується від 2 качанів, що гарантує високу врожайність.
  • Лопающа. Зрозуміло з назви, що такі насіння кукурудзи вирощуються для попкорну. Його зерна мають унікальну властивість – лопаються, а м’якоть стає пишною і ніжною. На одному стеблі може формуватися кілька качанів. Незважаючи на унікальне використання, умови вирощування не відрізняються від звичайної.

  Вибір кукурудзи напряму залежить від того, як буде використовуватись продукт після дозрівання. ТОВ УАПК завжди допоможе вам вибрати і купити насіння кукурудзи на зерно або для інших цілей.

  Гібридна кукурудза – гарантія гарного врожаю

  Постійний розвиток аграрної промисловості на території України сприяє тому, що звичайні сорти кукурудзи все більше поступаються місцем своїм гібридним побратимам. Гібриди кукурудзи більш стійкі до таких зовнішніх факторів, як хвороби, шкідники та клімат, що спрощує догляд. Гібридне насіння кукурудзи забезпечують фермеру такі переваги:

  • істотно збільшується врожайність – до 100%;
  • гібрид буде забезпечувати вирівняний по структурі і якості урожай;
  • всі рослини розвиваються одночасно, що спрощує прибирання та догляд;
  • можна проводити ранні посіви – від 5 градусів;
  • отримуєте зерно високої якості за всіма показниками.

  У нас ви зможете підібрати і купити гібридне насіння кукурудзи, просто зателефонувавши або залишивши заявку на сайті.

  Критерії вибору посівної кукурудзи

  Отже, перш ніж купити насіння кукурудзи, потрібно уважно оцінити особливості різних гібридів і умови вирощування культури. Обов’язково врахуйте при виборі насіння такі моменти, як:

  • потенціал урожайності;
  • стійкість до захворювань;
  • холодостійкість;
  • посухостійкість;
  • швидка вологовіддача зерна.

  Маючи на руках кілька різних сортів з певними властивостями, ви зможете виростити якісні рослини з мінімальними втратами.

  Де купити насіння кукурудзи?

  ТОВ УАПК пропонує купити насіння кукурудзи та інших культур від відомих брендів. Безпосередньо співпрацю з відомими брендами сприяє тому, що ціна насіння кукурудзи нижче, ніж в інших компаній. Пропонуємо стандартні і гібридні сорти з прекрасними показниками врожайності, стійкості і оптимальними характеристиками для посіву. Забезпечуємо широкий вибір насіння, добрив та іншої аграрної продукції, серед якої допоможемо зробити правильний вибір.

  Меню